Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Historia

epda

Przeczuwająca zbliżającą się śmierć Luciana, podrzuca swoje nowo narodzone dziecko pod drzwi bogatego domu z nadzieją, że jej córeczka zostanie zaadoptowana i godnie wychowana. Tak jednak się nie staje. Cristina trafia do klasztoru pod opiekę Sióstr Miłosierdzia i dorasta razem z innymi sierotami.

Mija 20 lat. Luciana jest odnoszącą sukcesy właścicielką domu mody i żoną atrakcyjnego aktora telewizyjnego, Andresa. Razem wychowują dwoje dzieci: zbuntowaną Lizbeth i przystojnego Víctora Manuela, syna Andresa z pierwszego małżeństwa. Cristina tymczasem staje się dorosłą, pełną wdzięku kobietą, marzącą o karierze modelki. Szukając szczęścia trafia do firmy Luciany i dzięki ogromnemu poświęceniu i oddaniu staje się znaną modelką i perełką domu mody Luciany. Poznaje tam Víctora Manuela, swoją pierwszą i jedyną miłość.

Mimo upływu lat, Lucjanę wciąż dręczą wyrzuty sumienia i usilnie wraca do momentu, w którym porzuciła niemowlę. Na dodatek spotkanie z Juanem de la Cruz, duchownym, który żył nieświadomy istnienia córki, sprawia, że poczucie winy w kobiecie narasta. Oboje nie przypuszczają, że owocem namiętności, której oddali się przed 20 laty jest Cristina.